Srpen 2012

Dobré ráno :)

20. srpna 2012 v 7:59 | Rou |  To všechno okolo
Zdravím vás v přímo krásném ránu :). Sedím u stolu v mém pokoji s miskou ořechů (lískové, vlasšské a mandle) a sklenicí (obvykle) převařené vody s citronem, mátou a meduňkou. Dneska jdu na brigádu až o půl desáté, takže mám ještě čas. Zdá se mi, jakoby se u mě hubnutí "pozastavilo" (pořád 56). Ale víte co je divné? Asi od června - července jsem měla vždy tak kolem těch 57-56. Ale když jsem šla na prohlídku k doktorce a stoupla jsem na váhu (a já čekala něco jako: 56,3 apod.), ukázala se mi tahle čísla: 54,9. Asi o dva dny jsem se zase zvážila (a nejedla jsem nic špatného, asi tak, jako jsem šla k té doktorce), tak váha ukazovala zase něco málo přes 56. Nechápu to. A myslet si, že naše váha "je čudná" by vypadalo, že jsem zoufalá :D. Ae stejně... Že by naše váha ukazovala tak o kilčo víc?! :D Záhada. (A to si myslím, že váha u doktorek je důvěryhodnější.) Tak, dojedla jsem ořechy. Jdu se dodívat na nějaký díl z 2. série Přátel. :D ;)


Video (velmi inspirující)

19. srpna 2012 v 17:53 Inspirace
Jedno z milých a motivačních videí ;).


19.8. 2012 - Chleba a rájčátka ;D

19. srpna 2012 v 17:36 Jídelníček
Dneska jsem byla od osmi do tří na brigádě, takže podle toho vypadá i můj "oběd" :D.

Snídaně: miska salátku (mrkev, jablko, rozinky, ořechy, skořice, med)
Snídaně: půlka jablka
Oběd: 2 a půl krajíce chleba, dvě kolečka tvarůžků, 2 rajčátka
Svačina: -
Večeře: krajíc chleba s máslem + 3 "šery" rajčátka

Pítí: asi 2l převařené vody s citronem, mátou a meduňkou, ice coffee
Pohyb: brigáda "ve stoje" v kuchyni
asi 4 km rychlá chůze z kopce
30 min Jill 30 day shred - Level 1


Přátelé

18. srpna 2012 v 8:57 | Rou |  To všechno okolo
Zdravím. Víte, nejsem ten typ člověka, který by sledoval Upíří deníky, Pretty Little Liars apod. (po pravdě.. nemám an ipáru, co to je :D.) Ale jediný seriál, který když běží v televizi, si pustím, jsou PŘÁTELÉ. Viděla jsem několik dílů a řekla jsem si, že se postupně podívám na celých 10 serií.
A co se jídla týče... Od včerejšího odpoledne asi po... teď jsem měla hodně vystresovanou hlavu a prostě... nedalo se to. Jsem v plném proudu a je mi zase fajn. Má hlava už je klidná a zpátky do "práce". Dneska Jill (a to asi 2x) a odpoledne si dám několik cviků. Zvládnu to!

Nakupovat a nemyslet na jídlo. ;D

17. srpna 2012 v 9:21 To všechno okolo
Milé dámy, dnes jedu nakupovat. Možná sama, možná s mamkou. Alespoň tam nebudu mít takové chutě na to jídlo které je doma :D.
Ta dokonale vláčná bábovka, jak ji miluju...
Ten skvélý salát s tuňákem, který zbožňuju...
Ta obrovská lahodná čokoláda, které se snažím odolávat...
:D No, posnídala jsem "skvělý" (vlastně... mi chutná) salátek a čekám na příjezd mamči, která mi dá kartičku: Yves Rocher. Miluju tu kosmetiku :D. A pak se uvidí, jestli pojede se mnou :).4. den podle A. Mačingové

16. srpna 2012 v 16:05 Jídelníček

Snídaně: miska salátku: nastrouhaná mrkev s jablkem, rozinky, med, skořice, ořechy
Svačina: -
Oběd: mrkvový "perkelt", vajíčko
Svačina: jogurt s medem, skořicí a ořechy
Večeře: zapečená cuketa se sýrem
+ hříchy: kousek bábovky (velký hřích to teda není :D)

Pití: asi 2,5l převařené vody s citronem, mátou a meduňkou

Pohyb: 30 min. Jill - 30 day shred - 1 level
10 minute cardio workout podle Jill
10 min abs workout podle FitnessBlender
5 min posilování břicha (nezdá se to, ale fakt mazec ;) :D)

Sen být štíhlejší

16. srpna 2012 v 15:46 O mně
Zdravím :). Na úvod bych ráda napsala, co jsem vlastně zač.
Mám milující rodinu, plno přátel a... malé sebevědomí. Asi před pěti-šesti měsíci jsem narazila na blogy "pro ana" a "pro mia". Jeden blog mě dokonce velmi fascinoval. Nejsem pro hladovky a tak. To teda vůbec! Ale ten blog mě nadchl. Četla jsem plno článků a tak, ale nic mi to osobně neříkalo. No, a asi před pár týdny jsem narazila na "zdravě hubnoucí" blogy. Ty se mi zalíbily mnohem víc. Našla jsem plno slečen, které mají stejné problémy jako já. A tak jsem se rozhodla, založit si blog o mém hubnutí. Být motivována ostatními dívkami a nevzdávat to.
Někdy na jaře jsme poprvé s mamkou začaly držet A. Mačingovou - 28 denní detox. Hezky zeleninka a tak. Bylo to fajn, ale díky škole a školní jídelně jsem to vydržela jen dva týdny a mamka mi už pak i říkala, ať to nedržím. Přestala jsem s úbytkem několika centimetrů.
No, už jednou mi doporučila kamarádka Jill - 30 day shred. A já se do toho pustila. Někdy v červnu. Byla jsem asi v 15 dni, když jsme jeli na výlet. Po návratu jsem se nedokázala přinutit pokračovat. Konec školy a plná hlava učení. V neděli jsem se rozhodla to začít znova. V pondělí jsem opět s mamkou najela na 28 denní detox. Teď to mám hezky dohromady, ale jen do 24.8., protože potom jedeme na Elbu. Alespoň, že budu mít hezky zpevněné tělo.
Až přijedeme, chci opět začít zdravě jíst. Přeci jen... bude škola, nějaké kroužky a na pravidelné stravování už moc myslet nebudu. Jdu do devítky a chci něco dokázat. A já to zvládnu! :-)