Sen být štíhlejší

16. srpna 2012 v 15:46 |  O mně
Zdravím :). Na úvod bych ráda napsala, co jsem vlastně zač.
Mám milující rodinu, plno přátel a... malé sebevědomí. Asi před pěti-šesti měsíci jsem narazila na blogy "pro ana" a "pro mia". Jeden blog mě dokonce velmi fascinoval. Nejsem pro hladovky a tak. To teda vůbec! Ale ten blog mě nadchl. Četla jsem plno článků a tak, ale nic mi to osobně neříkalo. No, a asi před pár týdny jsem narazila na "zdravě hubnoucí" blogy. Ty se mi zalíbily mnohem víc. Našla jsem plno slečen, které mají stejné problémy jako já. A tak jsem se rozhodla, založit si blog o mém hubnutí. Být motivována ostatními dívkami a nevzdávat to.
Někdy na jaře jsme poprvé s mamkou začaly držet A. Mačingovou - 28 denní detox. Hezky zeleninka a tak. Bylo to fajn, ale díky škole a školní jídelně jsem to vydržela jen dva týdny a mamka mi už pak i říkala, ať to nedržím. Přestala jsem s úbytkem několika centimetrů.
No, už jednou mi doporučila kamarádka Jill - 30 day shred. A já se do toho pustila. Někdy v červnu. Byla jsem asi v 15 dni, když jsme jeli na výlet. Po návratu jsem se nedokázala přinutit pokračovat. Konec školy a plná hlava učení. V neděli jsem se rozhodla to začít znova. V pondělí jsem opět s mamkou najela na 28 denní detox. Teď to mám hezky dohromady, ale jen do 24.8., protože potom jedeme na Elbu. Alespoň, že budu mít hezky zpevněné tělo.
Až přijedeme, chci opět začít zdravě jíst. Přeci jen... bude škola, nějaké kroužky a na pravidelné stravování už moc myslet nebudu. Jdu do devítky a chci něco dokázat. A já to zvládnu! :-)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Trdlo! :D Trdlo! :D | E-mail | Web | 16. srpna 2012 v 15:54 | Reagovat

To znám! taky držív dietu! :D odně štěstí přeju! Jak s dietou, tak s blogem! :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama