Ups

13. září 2012 v 17:22 |  To všechno okolo
Dnes nastal ten den, kdy jsem jedla moc. Teda žádná čokoláda nebo hranolky, ale štve mě to. Měla jsem normální jídelníček... jenže, ta děsná chuť na krupici... Mňam. Dala jsem si tam minimum granka a hodně malin. A proč jsem si dala 3 křehké plátky, když jsem si taky dala tmavou housku, to fakt nevím. A nepočítám věci do oběda. Ach bože. Nevadí. Zítra ráno se raději nebudu vážit. Zhrozila bych se :D :/. Zítra to bude lepší. Ještě si zaposiluju a... ne, stejně to jídlo jsem už snědla.
Ve škole máme jako jediná třída předmět komunikační výchova. Je tam jen polovina třídy a učíme se vystupovat před ostatními, správně vybírat slova, mluvit nahlas, nebát se projevu a tak. Sedli jsem si do "kruhu" a chytli jsme se za rue. Profesorka řekla, ať každý ze sebe vydoluje 5 věcí, které má na sobě rád, kterých si váží, nebo je na ně hrdý. Tlustá a velká pomlka v mé hlavě. Nevěděla jsem o ničem. Připadám si tlustě a zbytečně.
Pak mě přeci jen napadl bratr, naši a to, že jsem zůstala 10 let u tančení... No, stejně na mě nevyšla řada. Odříkám to příští týden. Pak taky budeme říkat 5 věcí, které na sobě nemáte rádi. První, o mě napadlo byla má postava. Konec.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 find-your-happiness find-your-happiness | Web | 14. září 2012 v 11:51 | Reagovat

někdy se ten den nepovede, to napravíš jindy :)... asi bych taky řekla, že nesnáším svou postavu, ale jak bych mohla před ostatníma žejo...

2 [Á] jka^ [Á] jka^ | Web | 15. září 2012 v 23:01 | Reagovat

taky jsem to ve čtvrtek pokazila, ale jsou přeci další dny před tebou, ber to optimisticky, nezhroutí se celý svět, ale můžeš jít dál! :)) dokážem to, neboj.♥'

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama