Ten zkrat uvnitř mně...

11. října 2012 v 18:50 |  To všechno okolo
Pro úplný začátek bych chtěla říci, že kolonka: "Aktuální váha" není a v nejbližší době nebude aktualizována.
Nemám na to. Prostě... přijdu ze školy, dám si oběd a pak je to všechno v háji. Neumím to. Nejde mi to. Je mi smutno. A... nevím, co dělat. Zdraví, nezdraví... Cítím se hrozně. Když už jsem si někdy řekla, že dnes budu držet hladovku, šlo to v pohodě. Jenže, když jdu na hubnutí "zdravě". Zkazím to. Snad vždycky. Je to v háji. Francie se blíží a já jsem nezhubla. Nic. Jsem v pěkný kaši. Nemám sebevědomí a nenávidím se. Doslova. Chci zase být hubená. Moc hubená. Nechápu to.. vydržím buď nejíst, nebo žeru jako prase. Jenže obědvám doma a musím jíst. Mamka mě nutí. Že musím jíst alespoň jednou denně teplé jídlo. A je mi blbé se už nenasnídat. Je to základ dne. Ale prostě potom obědě to nejde. Naštěstí naši pracují o víkendu, takže víkend bude má naděje, nejíst. Mít ze sebe radost. (Ale víkend bez jídla je na vydržení nejtežší - bude to má zkouška, jak moc mám pevnou vůli.)
Původně jsem tenhle blog brala jako "zhubnout mega zdravě, pomalu, ale prostě ZDRAVĚ". Teď vidím, že bez přísného režimu to na mě neplatí. Viděla jsem tolik blogů, kde děvčata psala, že zhubly už třeba 10kg. A jejich týdenní jídelníčky byly jako můj za den. Takže... Ne, nepreferuji pro-ana (mia už vůbec ne). Jen tím chci říct, že jídlo 5x denně po menších porcích je zkrátka pro mě zbytečné. Že to pokazím, že je pro mě lepší jíst snídani (v podobě ovoce apod.) a možná oběda. Jak kdy, jak který den. Cvičení zůstává. Cvičím stále. Je mi ze sebe ale na nic. Vždyť o tom ani nikdo neví. Žádní přátelé, jak moc mě to děsí. 60kg jsem neměla nikdy. To ne. Vždy méně, ale opravdu se sama sobě hnusím. Tohle není mé nejlepší období. Rozhodně ne, ba naopak. Chce se mi umřít. Nevím, jak to se mnou půjdu dál...
Chci:
- obléknout skinny kalhoty
- sednout si bez toho, aniž bych si dala ruce přes břicho
- nesedět na krajíčku židle, aby mé stehna nevypadaly tak, jak vypadají
- mít kousek sebevědomí
- jít do obchodu a koupit si tolik krásných věcí
- všechny překvapit, jak vypadám
Musím se sebou něco dělat. A tentokrát to zvládnu. S jiným režimem. S jiným pohledem. S jinou (jistější) vůlí. S novým (ale podobným) cílem (ne jen zhubnout, ale být ta, která to zvládla, která hubne s radostí, s jistou láskou..) Teď nebo nikdy. Neberu to jen jako další nový začátek, ale jako něco naprosto nového. Se vším všudy. 100%. Navíc chodím tančit, a bylo by mnohem lepší, kdybych byla štíhlejší.
Jednou vytřu zrak té krasotince ve třídě, za kterou e otáčejí všichni kluci. Ano, i já přiznávám, že je dokonalá. Ale nudu taky jako ona! :)
Půjdu si za svým snem :). A nebude mě nikdo omezovat. Budu jíst, ale málo. Připouštím, občas hladovka, ale nebude to mým pravidlem. Cvičit, a pít hodně vody a zeleného čaje.
11.10. 2012 jsem si všechno uvědomila. jsem tlustá a změním to...
12.10. 2012 se vším začnu, tentokrát zhubnu!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 find-your-happiness find-your-happiness | Web | 12. října 2012 v 16:47 | Reagovat

pokud teď na to nemáš sílu ještě počkej, já to takhle měla v září...Ať už jsem začínala každej den odznova, stejnak jsem to kazila...Pak se to zase jednou zvrtlo a zatím se tak nějak držím :)...Prostě jez 5x denně zdravá jídla a váha se zase pohne :)

2 Demi Demi | Web | 13. října 2012 v 17:27 | Reagovat

Absolútne viem ako sa cítiš! Nikdy mi to nešlo keď som jedla 5x denne. Bud nešla dole váha alebo som nevydržala...
Preto som prešla na 3 jedlá denne. Držím palce =)*

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama