Duben 2013

Jídelníček 30.4. 2013

30. dubna 2013 v 20:03 Jídelníček
Dnešek byl skvělý! :-) Dostala jsem 1 z němčiny a z angličtiny! :-D Dramaťák byl také super - chodili jsme po venku jen ve třech :-D a jen tak jsme se bavili. A zítra 1. máj

4:30 - musli s jogurtem
13:45 - miska těstovinového salátu s kuřecím a zeleninou
18:00 - 2/3 (obědové) misky těstovinového salátu (kuřecí kousky, zelenina)

Pití: 2l vody, 2x hrnek zeleného čaje (300ml)
Pohyb: 1min. nůžky (na břicho), 8 min. abs workout (zde), 1hod. procházka

A jsem na sebe hrdá :-). Víte, mamka upekla domácí chléb, který naprosto miluju. Když jsem přišla domů, nikdo tady nebyl a ten chléb na mě takřka volal. Ještě teplý. Ukrála jsem si pořádný krajíc a chtěla jej namazat Almetem. Když už jsem skoro namočila nůž do sýru, uvědomila jsem si, že toho budu nejspíš zítra litovat. A vážně jsem to všechno uklidila a usmála se. Bylo mi fajn. Vím, že teď (dnes) si ho už určitě nedám. Jen jsem ráda, že jsem se dokázala udržet "na uzdě."


Ranní brouzdání po blogu

30. dubna 2013 v 5:48 To všechno okolo
Ahoj! :-) Asi za půl hodiny půjdu na autobus a nějak se mi do toho učení opravdu nechce.. Takže blog to jistí.
Vstala jsem, dala jsem si mysli s jogurtem, zaposilovala břicho a teď ještě dopíjím hrnek zeleného čaje :-). Poslouchám Guns and Roses (zde) a mám se fajn (pokud nemyslím na tu školu). Mám radost, že se včerejšek povedl dle plánu a tak.
Dnešek bude stejně dobrý! Mám pozitivní náladu a věřím, že dnes nic nezkazím.
Tak, pomalu se půjdu ještě nachystat a večer napíšu.

Jídelníček - 29.4. 2013

29. dubna 2013 v 16:50 Jídelníček
Tak dobře. Tak úplně "hladovka" to nebyla... Nějak myslím pořád na to, jak je snídaně důležitá. Což 100% je. No a v ty čtyři hodiny normální plánovaný oběd :-).

4:45 - musli s jogurtem (musli zde)
16:00 - miska zeleninového salátu, grilovaný: hermelín a lilek (mňam!)

Pití: 2l vody, hrnek čaje (300ml)
Pohyb: cca 30 min. chůze, 8 min. abs workout (zde), 90 min. tančení


Shrnutí dnešní dne a plány na příští týden

28. dubna 2013 v 19:02 To všechno okolo
Poslední jídlo jsem si dneska dala už kolem 15-16:00 hod. No a v pondělky se vždycky vracím ze školy ve čtyři, tudíž by se dalo říct, že jsem ve fázi "jednodenní hladovka" :D. Pak si dám nějaký lehký pozdní oběd a půjdu do tančení. Tam si zase zamakám a unavená padnu do postele.
Tohle přesně plánuju zítra dělat.
Před chvílí jsem skončila z posilováním. A narazila jsem na skvělé "workouty", tak jsem si dala na břicho. (Zde.)
Uvažovala jsem,že bych tady dala mé fotky, protože vím, že i já sama se často dívám na fotky slečen. Jak na tom jsou a jak postupují. Možná, bych je tay někdy mohla dát. Nebo alespoň jednu. Ale ještě nevím. :-)
Slečny, přeji vám krásný večer a skvělý týden plný úspěchů! :-) Já si za cíl tento týden dávám min. 1kg dole!


Neztratila jsem lásku k hubnutí..

27. dubna 2013 v 16:12 To všechno okolo
To hubnutí, kterým jsem procházela na podzim bylo motivující. Jenže potom to všechno skončilo. Na přemýšlení o jídle jsem neměla čas, náladu, nic. Ztratila jsem váhu, kterou jsem měla a dokonce jsem ještě přibrala na 59kg. Teď mám 58 a nejde to. Když jsem si založila blog, docela to šlo. Hezkých 54 kilo, plochý bříško a celkově se mi postava začala rýsovat. Teď opravdu nepřibyla svalová hmota.. naopak. A ať je to "jen" 5 kilo navíc, jde to zatraceně poznat. Chci mit těch 50!!
Chodím běhat, a posiluju vcelku pravidelně. S jídlem to u mě vždycky bylo horší.
Sledování pro-na blogů je inspirace jako blázen, ale přiznejme si, je jen málo z nás, které si samy sobě nelžou a opravdu hubnou. Které opravdu mají kontrolu nad svým tělem. Které mají vůli...

Je jaro, a nejvyšší čas hubnout do letních dovolených u moře :-).
A víte co? Myslím si, že mi to půjde dobře, protože konečně nemám žádné stresy. Jsem na přijata na vysněnou střední a hrozně se tam těším. Naši s tím už taky souhlasí a půjdu tam se skvělou kamarádkou :-). Jsem šťastná. A nemůžu se dočkat, až opustím gympl, na kterém nyní jsem!