To všechno okolo

Protože nejsem dost silná.

5. května 2013 v 20:25
Včera jsem už neměla čas napsat, každopádně nebylo pořádně ani co. Přijeli k nám známí kvůli hokeji, takže see grilovalo a jedlo dost nezdravě. Ao to je horší, že jsem to nedokázala.. Víkend - tak jsem si říkala, že to zvládnu, proč taky ne a tak.. Kruci. Stalo se stalo a už s tím nic neudělám. Smazáno. Co se ale týče těch dalších faktorů, tam jsem nepolevila - posiluju dost(viz níže), pitný režím dodržuju velic dobře a spánek byl v pořádku. Tudíž "jen" to jídlo..
Právě čtu Píseň slonů od Wilbura Smithe.. jsem teprve na začátku, ale baví mě to. A knížku Obrazové dějiny filozofie si pročítám snad děnně. Čtení o Sokratovi, Platónovi, utopii, psychoanalýze(,..) mě dost baví. Jsem nadšenec humanitních věd a tohle je hrozně fajn :-). Zase nový týden a šance nepolevit.
Ještě takové 2 poznámky:
1. Jedna moje kamarádka běhá na docela vysoké úrovni a teď jsem viděla na "fejsbůku" její dokonalý tým slečen (asi 15-20 holek) v běžeckém oblečení. Každá z nich vypadala dokonale. Krásné vyprocované břícha a ruce, nohy.. Záviděla jsem v ten moment. Doufám, že jednou budu taky taková.
2. Příští týden v úterý vystupuju na hudebním koncertě z umělecké školy s tanečním oborem.Tudíž do té doby nesmím promeškat možnosti úbytku váhy.. Tančíme tam v "úplých věcech" a nechci, aby mi to bylo tolik nepříjemné jako teď.
Posilování: 8 min. butt workout, 8 min. abs workout, 150 sedů-lehů, 20 kliků a 20x spartan push up

Ranní brouzdání po blogu

30. dubna 2013 v 5:48
Ahoj! :-) Asi za půl hodiny půjdu na autobus a nějak se mi do toho učení opravdu nechce.. Takže blog to jistí.
Vstala jsem, dala jsem si mysli s jogurtem, zaposilovala břicho a teď ještě dopíjím hrnek zeleného čaje :-). Poslouchám Guns and Roses (zde) a mám se fajn (pokud nemyslím na tu školu). Mám radost, že se včerejšek povedl dle plánu a tak.
Dnešek bude stejně dobrý! Mám pozitivní náladu a věřím, že dnes nic nezkazím.
Tak, pomalu se půjdu ještě nachystat a večer napíšu.

Shrnutí dnešní dne a plány na příští týden

28. dubna 2013 v 19:02
Poslední jídlo jsem si dneska dala už kolem 15-16:00 hod. No a v pondělky se vždycky vracím ze školy ve čtyři, tudíž by se dalo říct, že jsem ve fázi "jednodenní hladovka" :D. Pak si dám nějaký lehký pozdní oběd a půjdu do tančení. Tam si zase zamakám a unavená padnu do postele.
Tohle přesně plánuju zítra dělat.
Před chvílí jsem skončila z posilováním. A narazila jsem na skvělé "workouty", tak jsem si dala na břicho. (Zde.)
Uvažovala jsem,že bych tady dala mé fotky, protože vím, že i já sama se často dívám na fotky slečen. Jak na tom jsou a jak postupují. Možná, bych je tay někdy mohla dát. Nebo alespoň jednu. Ale ještě nevím. :-)
Slečny, přeji vám krásný večer a skvělý týden plný úspěchů! :-) Já si za cíl tento týden dávám min. 1kg dole!

Neztratila jsem lásku k hubnutí..

27. dubna 2013 v 16:12
To hubnutí, kterým jsem procházela na podzim bylo motivující. Jenže potom to všechno skončilo. Na přemýšlení o jídle jsem neměla čas, náladu, nic. Ztratila jsem váhu, kterou jsem měla a dokonce jsem ještě přibrala na 59kg. Teď mám 58 a nejde to. Když jsem si založila blog, docela to šlo. Hezkých 54 kilo, plochý bříško a celkově se mi postava začala rýsovat. Teď opravdu nepřibyla svalová hmota.. naopak. A ať je to "jen" 5 kilo navíc, jde to zatraceně poznat. Chci mit těch 50!!
Chodím běhat, a posiluju vcelku pravidelně. S jídlem to u mě vždycky bylo horší.
Sledování pro-na blogů je inspirace jako blázen, ale přiznejme si, je jen málo z nás, které si samy sobě nelžou a opravdu hubnou. Které opravdu mají kontrolu nad svým tělem. Které mají vůli...

Je jaro, a nejvyšší čas hubnout do letních dovolených u moře :-).
A víte co? Myslím si, že mi to půjde dobře, protože konečně nemám žádné stresy. Jsem na přijata na vysněnou střední a hrozně se tam těším. Naši s tím už taky souhlasí a půjdu tam se skvělou kamarádkou :-). Jsem šťastná. A nemůžu se dočkat, až opustím gympl, na kterém nyní jsem!

Ten zkrat uvnitř mně...

11. října 2012 v 18:50
Pro úplný začátek bych chtěla říci, že kolonka: "Aktuální váha" není a v nejbližší době nebude aktualizována.
Nemám na to. Prostě... přijdu ze školy, dám si oběd a pak je to všechno v háji. Neumím to. Nejde mi to. Je mi smutno. A... nevím, co dělat. Zdraví, nezdraví... Cítím se hrozně. Když už jsem si někdy řekla, že dnes budu držet hladovku, šlo to v pohodě. Jenže, když jdu na hubnutí "zdravě". Zkazím to. Snad vždycky. Je to v háji. Francie se blíží a já jsem nezhubla. Nic. Jsem v pěkný kaši. Nemám sebevědomí a nenávidím se. Doslova. Chci zase být hubená. Moc hubená. Nechápu to.. vydržím buď nejíst, nebo žeru jako prase. Jenže obědvám doma a musím jíst. Mamka mě nutí. Že musím jíst alespoň jednou denně teplé jídlo. A je mi blbé se už nenasnídat. Je to základ dne. Ale prostě potom obědě to nejde. Naštěstí naši pracují o víkendu, takže víkend bude má naděje, nejíst. Mít ze sebe radost. (Ale víkend bez jídla je na vydržení nejtežší - bude to má zkouška, jak moc mám pevnou vůli.)
Původně jsem tenhle blog brala jako "zhubnout mega zdravě, pomalu, ale prostě ZDRAVĚ". Teď vidím, že bez přísného režimu to na mě neplatí. Viděla jsem tolik blogů, kde děvčata psala, že zhubly už třeba 10kg. A jejich týdenní jídelníčky byly jako můj za den. Takže... Ne, nepreferuji pro-ana (mia už vůbec ne). Jen tím chci říct, že jídlo 5x denně po menších porcích je zkrátka pro mě zbytečné. Že to pokazím, že je pro mě lepší jíst snídani (v podobě ovoce apod.) a možná oběda. Jak kdy, jak který den. Cvičení zůstává. Cvičím stále. Je mi ze sebe ale na nic. Vždyť o tom ani nikdo neví. Žádní přátelé, jak moc mě to děsí. 60kg jsem neměla nikdy. To ne. Vždy méně, ale opravdu se sama sobě hnusím. Tohle není mé nejlepší období. Rozhodně ne, ba naopak. Chce se mi umřít. Nevím, jak to se mnou půjdu dál...
Chci:
- obléknout skinny kalhoty
- sednout si bez toho, aniž bych si dala ruce přes břicho
- nesedět na krajíčku židle, aby mé stehna nevypadaly tak, jak vypadají
- mít kousek sebevědomí
- jít do obchodu a koupit si tolik krásných věcí
- všechny překvapit, jak vypadám
Musím se sebou něco dělat. A tentokrát to zvládnu. S jiným režimem. S jiným pohledem. S jinou (jistější) vůlí. S novým (ale podobným) cílem (ne jen zhubnout, ale být ta, která to zvládla, která hubne s radostí, s jistou láskou..) Teď nebo nikdy. Neberu to jen jako další nový začátek, ale jako něco naprosto nového. Se vším všudy. 100%. Navíc chodím tančit, a bylo by mnohem lepší, kdybych byla štíhlejší.
Jednou vytřu zrak té krasotince ve třídě, za kterou e otáčejí všichni kluci. Ano, i já přiznávám, že je dokonalá. Ale nudu taky jako ona! :)
Půjdu si za svým snem :). A nebude mě nikdo omezovat. Budu jíst, ale málo. Připouštím, občas hladovka, ale nebude to mým pravidlem. Cvičit, a pít hodně vody a zeleného čaje.
11.10. 2012 jsem si všechno uvědomila. jsem tlustá a změním to...
12.10. 2012 se vším začnu, tentokrát zhubnu!

Filmy

22. září 2012 v 21:35
Filmový víkend. Už jsem se podívala na Diktátora a... no, zkrátka můj šálek kávy to asi není :D. Ale např. hláška na jednu ženskou něco ve smyslu: "Vypadáš jako štíhlé dvojče Justina Biebera," byla fajn :D. Teď se dívám na The Avengers :D. ;) A ještě mám v plánu pár dalších (co se těch novějších týče :D.) Po dnešku máme doma několik litrů jablečného mošta a je fakt úžasný. Mám ho děsně ráda. A dnešní vafle byly taky fajn. Nějak si moc nehlídám jídlo, a nezdá se mi, že bych nějak přibírala. V pátek jsem si do školy brala kalhoty s páskem, který jsem už v pohodě dopla na co nejvíc to šlo. Jestli teda chápete, jak to myslím :D. No, takže si říkám, že silnější asi nejsem. Ale zítra chci mít tak trochu "light" den :). budu více cvičit ;) a pít vody :). Mějte se krásně a moc všem děkuji za komentáře :).

Ups

13. září 2012 v 17:22
Dnes nastal ten den, kdy jsem jedla moc. Teda žádná čokoláda nebo hranolky, ale štve mě to. Měla jsem normální jídelníček... jenže, ta děsná chuť na krupici... Mňam. Dala jsem si tam minimum granka a hodně malin. A proč jsem si dala 3 křehké plátky, když jsem si taky dala tmavou housku, to fakt nevím. A nepočítám věci do oběda. Ach bože. Nevadí. Zítra ráno se raději nebudu vážit. Zhrozila bych se :D :/. Zítra to bude lepší. Ještě si zaposiluju a... ne, stejně to jídlo jsem už snědla.
Ve škole máme jako jediná třída předmět komunikační výchova. Je tam jen polovina třídy a učíme se vystupovat před ostatními, správně vybírat slova, mluvit nahlas, nebát se projevu a tak. Sedli jsem si do "kruhu" a chytli jsme se za rue. Profesorka řekla, ať každý ze sebe vydoluje 5 věcí, které má na sobě rád, kterých si váží, nebo je na ně hrdý. Tlustá a velká pomlka v mé hlavě. Nevěděla jsem o ničem. Připadám si tlustě a zbytečně.
Pak mě přeci jen napadl bratr, naši a to, že jsem zůstala 10 let u tančení... No, stejně na mě nevyšla řada. Odříkám to příští týden. Pak taky budeme říkat 5 věcí, které na sobě nemáte rádi. První, o mě napadlo byla má postava. Konec.

Dobré ráno :)

20. srpna 2012 v 7:59 | Rou
Zdravím vás v přímo krásném ránu :). Sedím u stolu v mém pokoji s miskou ořechů (lískové, vlasšské a mandle) a sklenicí (obvykle) převařené vody s citronem, mátou a meduňkou. Dneska jdu na brigádu až o půl desáté, takže mám ještě čas. Zdá se mi, jakoby se u mě hubnutí "pozastavilo" (pořád 56). Ale víte co je divné? Asi od června - července jsem měla vždy tak kolem těch 57-56. Ale když jsem šla na prohlídku k doktorce a stoupla jsem na váhu (a já čekala něco jako: 56,3 apod.), ukázala se mi tahle čísla: 54,9. Asi o dva dny jsem se zase zvážila (a nejedla jsem nic špatného, asi tak, jako jsem šla k té doktorce), tak váha ukazovala zase něco málo přes 56. Nechápu to. A myslet si, že naše váha "je čudná" by vypadalo, že jsem zoufalá :D. Ae stejně... Že by naše váha ukazovala tak o kilčo víc?! :D Záhada. (A to si myslím, že váha u doktorek je důvěryhodnější.) Tak, dojedla jsem ořechy. Jdu se dodívat na nějaký díl z 2. série Přátel. :D ;)

Přátelé

18. srpna 2012 v 8:57 | Rou
Zdravím. Víte, nejsem ten typ člověka, který by sledoval Upíří deníky, Pretty Little Liars apod. (po pravdě.. nemám an ipáru, co to je :D.) Ale jediný seriál, který když běží v televizi, si pustím, jsou PŘÁTELÉ. Viděla jsem několik dílů a řekla jsem si, že se postupně podívám na celých 10 serií.
A co se jídla týče... Od včerejšího odpoledne asi po... teď jsem měla hodně vystresovanou hlavu a prostě... nedalo se to. Jsem v plném proudu a je mi zase fajn. Má hlava už je klidná a zpátky do "práce". Dneska Jill (a to asi 2x) a odpoledne si dám několik cviků. Zvládnu to!

Nakupovat a nemyslet na jídlo. ;D

17. srpna 2012 v 9:21
Milé dámy, dnes jedu nakupovat. Možná sama, možná s mamkou. Alespoň tam nebudu mít takové chutě na to jídlo které je doma :D.
Ta dokonale vláčná bábovka, jak ji miluju...
Ten skvélý salát s tuňákem, který zbožňuju...
Ta obrovská lahodná čokoláda, které se snažím odolávat...
:D No, posnídala jsem "skvělý" (vlastně... mi chutná) salátek a čekám na příjezd mamči, která mi dá kartičku: Yves Rocher. Miluju tu kosmetiku :D. A pak se uvidí, jestli pojede se mnou :).
 
 

Reklama